Coach studia podyplomowe

Coach i trener w jednym. Zostań prawdziwym partnerem rozwoju!

Rozwój personalny i zawodowy odgrywa współcześnie kluczową rolę w każdym aspekcie życia. Podnoszenie swoich kwalifikacji i budowanie poprawnych wzorców zachowań interpersonalnych przekłada się na wzrost konkurencyjności na rynku pracy oraz prawidłowe relacje międzyludzkie. A to z kolei pozwala na sprawne funkcjonowanie w społeczeństwie.

W osiągnięciu tego celu pomaga profesjonalny coaching. Dzisiaj już nikt nie kwestionuje skuteczności szkoleń rozwojowych, a zapotrzebowanie na wykwalifikowanych coachów i trenerów ciągle rośnie. Z drugiej strony pracodawcy chcą, aby stanowiska menadżerskie i kierownicze obsadzone były przez osoby, które potrafią skutecznie wykorzystywać potencjał pracowników i motywować zespół do działania. Coach studia podyplomowe to doskonała propozycja kształcenia zarówno dla osób pragnących zostać coachem i trenerem, jak i dla pracowników kadr zarządzających.

Coach studia podyplomowe

Coach i trener studia podyplomowe – wiedza i praktyka

Rozwój personalny i zawodowy jest dzisiaj na tyle spopularyzowany, że bez większego problemu znajdziemy wartościowe materiały teoretyczne na ten temat. Prawdziwy sukces coachingu tkwi jednak w praktycznych umiejętnościach. Coach studia podyplomowe obok obszernego spectrum fachowej wiedzy na temat pracy i narzędzi trenerskich oraz coachingowych, oferują szeroki panel zajęć praktycznych obejmujących m. in.:

  • pracę z głosem
  • pracę z kamerą
  • prowadzenie szkoleń z realnymi klientami
  • pracę z grupą

Absolwenci, którzy ukończą kierunek Coach i trener, zdobędą kwalifikacje umożliwiające zarówno sprawne zarządzanie zespołami pracowniczymi w różnego rodzaju przedsiębiorstwach i organizacjach, jak i kompetencje zawodowe do prowadzenia profesjonalnych szkoleń trenerskich i coachingowych, wspierających skutecznie rozwój zawodowy i personalny swoich klientów. Program studiów przygotowuje do pracy z klientem indywidualnym i grupowym zarówno pod kątem stricte trenerskim, jak i coachingowym. Takie połączenie dwóch różnych metod rozwojowych nie jest przypadkowe, ponieważ właśnie w ten sposób można osiągnąć najbardziej efektywne wyniki szkoleniowe.

Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *