aplikacja ProteSafe Go

Aplikacja ProteGo Safe do czego służy i czy bezpieczna?

Czym jest aplikacja ProteGo Safe?

ProteGo Safe jest to aplikacja służąca do śledzenia kontaktu z koronawirusem. Została ona wydana przez Ministerstwo Cyfryzacji przy współpracy z Głównym Inspektoratem Sanitarnym. Aplikacja przewidziana do swojego działania na terenie naszego kraju.

Do czego służy aplikacja ProteGo Safe?

Aplikacja ProteGO Safe ma na celu informowanie o zagrożeniach związanych z koronawirusem.

Dzięki aplikacji dowiesz się np. o możliwym kontakcie z zakażonymi na koronawirusa. Będziesz również mógł przeprowadzić test oceny ryzyka. To prosta ankieta, którą stworzyli lekarze. Po zrobionym teście, system analizuje (według wytycznych Głównego Inspektoratu Sanitarnego oraz Światowej Organizacji Zdrowia) w jakiej grupie ryzyka jesteś. Otrzymasz stosowne rekomendacje jak się zachowywać, także gdzie udać się po pomoc.

Testy powinno wypełniać się regularnie oraz odpowiadając zgodnie z prawdą.

Aplikacja ProteGo Safe zawiera także dziennik, który możemy prowadzić dziennik zdrowia. Zapisuje się w nim i śledzi stan naszego zdrowia. Jeśli wystąpią objawy koronawirusa, wtedy możemy szybciej zareagować. Lekarz również zdiagnozuje trafniej i szybciej chorobę. W aplikacji można podać np. leki jakie przyjmujemy czy współistniejące schorzenia. Dzięki aplikacji zadbasz o siebie i bliskich. Jest ona bardzo prosta w obsłudze.

Instalując aplikację ProteGo Safe będziesz na bieżąco z informacjami na temat koronawirusa. Znajdują się w niej komunikaty, które są zatwierdzane przez Ministerstwo Zdrowia lub Główny Inspektorat Sanitarny.


Share

One Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *