gniazda bachmann

Mediaporty Bachmann idealnym rozwiązaniem dla nowoczesnych wnętrz

Wygląd biura, miejsca pracy, jak również osobistego gabinetu w domu jest bardzo istotny. Zazwyczaj w takich miejscach znajduje się wiele urządzeń elektronicznych, każde z nich podłączone jest do sieci za pomocą kabli. Aby uniknąć bałaganu i nieładu, który się z tym wiążę, warto zakupić mediaporty i  kręgosłupy kablowe, które ułatwią uporządkowanie gąszczu kabli, a także pozwolą zakamuflować gniazda zasilające. Niektóre wersje są wpuszczane w blat i właściwie są niewidoczne, inne to mediaporty nablatowe, które zapewniają bezpośredni dostęp do gniazd zasilania.

Mediaporty Coni i ich wszechstronne zastosowanie

W sklepie mediaporty.com.pl dostępnych jest wiele modeli mediaportów, znajdujących wszechstronne zastosowanie. Godnym polecania są np. mediaporty Bachmann Coni. Seria ta daje wiele możliwości konfiguracyjnych, w zależności od potrzeb w danym pomieszczeniu. Proponowane są gniazda z przeznaczeniem do biur i sal konferencyjnych, jak również typowo do mieszkań i domów np. do kuchni. Proponowane wersje są dostępne w różnych eleganckich kolorach, są to odcienie szarości, srebra czy czerni. Seria Coni zapewnia idealne dopasowanie gniazd zasilających do blatów. Można łatwo je wyjmować i odpowiednio modyfikować.

bachmann top frame

bachmann top frame

Najlepsze rozwiązania do stołów biurowych

Mediaporty Bachmann Top Frame stworzone są z myślą o stołach biurowych, czy konferencyjnych. Dużą ich zaletą jest możliwość dowolnej ich konfiguracji, w zależności od potrzeb. Obudowa jest tak skonstruowana, że umożliwia dotarcie do gniazd ze wszystkich stron stołu. Obsługa mediaportu jest bardzo łatwa, wystarczy lekko nacisnąć pokrywę i sama się otwiera. Kolejną propozycją, która sprawdza  się w przypadku stołów konferencyjnych są mediaporty Bachmann Conference. Są one bardzo eleganckie i dostosowane do różnych blatów.

Bardzo ciekawym rozwiązaniem są również mediaporty automatycznie wysuwane. W ofercie są one dostępne z gniazdami zasilającymi, jak również z gniazdami sieciowymi i multimedialnymi. Do tego typu urządzeń należą właśnie mediaporty Bachmann LIFT. Są one montowane w blacie, jeśli nie są używane, są prawie niewidoczne. Jeśli natomiast jest potrzeba skorzystania z gniazd zasilania czy USB, po naciśnięciu cały moduł zostaje wysunięty.

Mediaporty idealne nadające się do małych powierzchni

Sklep z mediaportami daje możliwość wyboru najodpowiedniejszej wersji modułów gniazd zasilania. Ceni  się je nie tylko za wielką przydatność, ale również za nowoczesny wygląd. Przykładem atrakcyjnie wyglądającego mediaportu jest Bachmann Twist, posiada on kompaktową budowę. Jego dużą zaletą jest to, iż zazwyczaj jest wykorzystywany w niewielkich przestrzeniach pod blatami. Można montować go również nad szufladą. Obudowa mediaportu ma nowoczesny, okrągły kształt. Dzięki obracanej obudowie można zakryć gniazda, w momencie, gdy są nieużywane. Kolejnym modelem mającym zastosowanie na małych powierzchniach blatowych jest Bachmann Elevator. Modele te są często wybierane przez klientów sklepu.

Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *