4 flex 30 saszetek

4 flex – preparat wspomagający stawy

Często bywa tak, że o naszym zdrowiu przypominamy sobie dopiero wtedy, gdy zaczyna nam coś dokuczać, dolegać. Wtedy jest już za późno na działania profilaktyczne. Tak samo jest z naszymi stawami. Z upływem czasu i ich sprawność się pogarsza. Dlatego ważne jest by stosować produkty, które wspomagają prawidłowe funkcjonowanie stawów, np. 4 flex – apteka internetowa Wapteka.

Dlaczego stawy nam dokuczają

Nieprawidłowe funkcjonowanie naszych stawów rozpoczyna się zazwyczaj od chrząstki stawowej. Jest to miękka i elastyczna tkanka, która chroni powierzchnie stawowe. Pełni rolę takiego swoistego amortyzatora, ponieważ ułatwia poślizg oraz zapobiega tarciu. Jednak z upływem czasu ulega ona zużyciu, dlatego należy ją już wcześniej wspomagać.

4 flex 30 saszetek

4 flex 30 saszetek – co zawiera i jak działa

4 flex zawiera witaminę C oraz naturalnego pochodzenia, łatwo przyswajalny hydrolizat kolagenu. Kolagen to główne białko tkanki łącznej. Włókna kolagenowe są bardzo istotnym elementem budulcowym, który jest sprężysty, elastyczny oraz rozciągliwy. Natomiast witamina C jest składnikiem wielu procesów metabolicznych, w tym przypadku uczestniczy w biosyntezie kolagenu. Składniki preparatu 4 flex wspomagają prawidłowe funkcjonowanie tkanki chrzęstnej oraz kostnej, wspomaga odbudowę tkanki chrzęstnej oraz łagodzi bóle stawów.

4 flex 30 saszetek można nabyć bez recepty w każdej aptece internetowej oraz stacjonarnej. Wapteka posiada w swojej ofercie te preparaty w bardzo przystępnej cenie. Nie czekaj aż stawy zaczną Ci dokuczać.

Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *