odzież reklamowa z nadrukiem

Odzież reklamowa dla każdej firmy

Odzież firmowa Friut of The Loom jest ceniona przez wielu pracodawców, którzy kupują ją dla swoich pracowników. Oferowane produkty są eleganckie i modne. Bardzo dobrze się ją nosi i można stworzyć dzięki nim wiele fascynujących stylizacji. Wśród oferowanych produktów znajdują się: koszulki polo, koszule, bluzy, polary, szorty oraz kurtki. Ubrania te uszyte są z wysokogatunkowych tkanin w modnych fasonach.

Odzież reklamowa Friut of The Loom jest najczęściej kupowana przez właścicieli firm, pracodawców którzy dbają o wizerunek  przedsiębiorstwa oraz o swoich pracowników. Oferowane modele odzieży reklamowej są zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami modowymi. Można z nich skomponować elegancki strój na każdy dzień.

Odzież sportowa reklamowa

Odzież sportowa reklamowa

Moda i reklama w jednym

Odzież promocyjna może stać się efektywnym nośnikiem reklamy. Pracownicy ubrani w odzież reklamową z nadrukiem loga firmowego tworzą pozytywny wizerunek firmy, wzbudzają większe zaufanie  i postrzegani są jako fachowcy w swojej dziedzinie.

Znakowanie odzieży może być wykonywane za pomocą nadruku lub haftu. Logo firmowe najczęściej umieszczane jest na tkaninie w okolicy klatki piersiowej po lewej stronie, na ramieniu lub na plecach. Należy pamiętać, że ubrania z wszytym logotypem, hasłem czy wzorem graficznym, które jest kojarzone z firmą są szybko dostrzegalne. W katalogu internetowym Fruit  of the Loom można dokładnie zapoznać się z ofertą nadruków i haftów reklamowych.

Odzież reklamowa wysokiej jakości w różnych odsłonach

Ubrania przedstawione w katalogu są różnorakie. Począwszy od wersji eleganckich po sportowe. Odzież reklamowa Fruit of the Loom cieszy się popularnością w każdej odsłonie.

Bardzo często kupowane są np. modne koszule wizytowe, nie można oczywiście pominąć białych modeli, które są podstawą wielu klasycznych stylizacji. W damskich wersjach koszule mają profilowane szwy boczne oraz zaszewki na biuście i plecach, dzięki czemu odzież ta jest idealnie dopasowana do figury. Panie prezentują się w nich bardzo atrakcyjnie. Również męskie wersje są tak uszyte, by podkreślać zalety sylwetki.

Niezawodne są również Odzież firmowa Friut of The Loom, które są idealne do eleganckiej garderoby, jak i sportowej. W  proponowanym katalogu można znaleźć ich różne wersje, damskie, męskie i dziecięce.

Modne, klasyczne stylizacje najlepiej sprawdzą się w biurze, instytucjach  publicznych, a odzież sportowa reklamowa w budownictwie, transporcie czy  branży rekreacyjnej. Oczywiście każdy pracodawca wybiera odzież firmową według swojego uznania i motywu przewodniego przedsiębiorstwa.

Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *