hotel w Rzeszowie nocleg

Weekend w stolicy Podkarpacia

Po całym tygodniu ciężkiej pracy, warto wybrać się na weekend w piękne i spokojne miejsce.  Idealnym punktem wypadowym jest Hotel Iskra w Rzeszowie. Jest on położony w centrum miasta, niedaleko Rynku, przy ul. Dąbrowskiego. Bardzo blisko znajduje się przystanek autobusowy oraz dworzec PKP. Hotel zapewnia noclegi w atrakcyjnej cenie, w bardzo eleganckich i komfortowych warunkach.

Co oferuje nam hotel Iskra?

Hotele Iskra to trzypiętrowy budynek, w którym mieszczą się pokoje o wysokim standardzie. Można tutaj skorzystać z wyjątkowo tanich noclegów. Bardzo ciekawe zniżki czekają również na grupy zorganizowane. Kolejne promocje czekają na studentów w weekendy, pracowników firm. Atrakcyjne są również noclegi grupowe, które wiążą się z imprezami okolicznościowymi.

hotel w Rzeszowie nocleg

W Hotelu Iskra znajduje się restauracja. Serwowane są w niej wyśmienite dania. Rano dostępne są darmowe śniadania w postaci szwedzkiego stołu. Można również zakosztować różnych napojów w Drink Barze. Na potrzeby klientów dostępne są trzy sale konferencyjne. Mogą w nich zostać zorganizowane szkolenia, warsztaty czy wykłady. Hotel zapewnia również miłą i profesjonalną obsługę. W miejscu tym kładzie się nacisk na przyjazną i życzliwą atmosferę.

Ciekawą opcją są pokoje Eko. Są one urządzone w sposób przytulny i nie posiadają urządzeń emitujących promieniowanie. Chodzi tu o sprzęt multimedialny, monitory, czy odbiorniki TV.

W jaki sposób dokonać rezerwacji?

Przed dokonaniem rezerwacji, warto zapoznać się z pełnym cennikiem znajdującym się na stronie internetowej hotelu. Umieszczone są na niej wszelkie istotne informacje. W razie jakichkolwiek wątpliwości należy zadzwonić na recepcję. Hotel Iskra oferuje bezpłatną rezerwację, można dokonać ją telefonicznie lub drogą elektroniczną.

Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *