domki dla dziecka

Miniaturowe domki DIY – praktyczna zabawa dla dziecka, wybawienie dla rodziców

Wielu dzisiejszych rodziców zapewne zastanawia się, jak odciągnąć swoje dziecko od telewizora, monitora komputera czy telefonu, aby spędzało czas aktywnie, rozwijając swoje umiejętności intelektualne. Niestety, coraz młodsze pociechy padają ofiarą technologii cyfrowej, spędzając w jej objęciach mnóstwo drogocennego czasu. Jeżeli zmagasz się z takim problemem, daj swojemu dziecku projekt do zrobienia z serii DIY, czyli np. miniaturowy domek do złożenia.

 

Zrób to sam!

Angielski skrót DIY to akronim pochodzący od wyrażenia Do It Yourself, czyli Zrób To Sam. Miniaturowe domki to manualne wyzwanie dla praktycznie każdego. Jednak z uwagi na dość dużą ilość małych elementów w zestawie, bezpieczniej będzie nie wciągać do zabawy na pewno dzieci poniżej trzeciego roku życia. Najodpowiedniejszym wiekiem do samodzielnego wzięcia udziału w tym pełnym wyzwań zadaniu będzie wiek czternastu lat w górę. Również nieco młodsze dzieciaki mogą budować miniaturowy domek, jednak zaleca się wykonywanie tej czynności pod nadzorem rodziców, dziadków czy innych osób dorosłych.

 

 

Walory manualne się przydadzą

Małe domki dla dzieci do samodzielnego montażu to nie lada wyzwanie z pogranicza architektury i modelarstwa, wymagające od najmłodszych precyzji i pewnych umiejętności manualnych, i dające jednocześnie wiele satysfakcji oraz aktywnej zabawy. Projektowanie, składanie, sklejanie, układanie to tylko część zajęć, które zaabsorbują dziecko na długie godziny. Oferowane na rynku domki do zabawy dla dzieci i nastolatków to bezpieczne zestawy wykonane z najwyższej jakości ekologicznych elementów. Każdy zestaw posiada instrukcję w języku polskim oraz wszystkie niezbędne części do złożenia i sklejenia domku w całość.

domek dla dziecka

Mnogość stylów i konstrukcji

Domki dla dziecka od Habarri to niezwykle bogata oferta konstrukcji, zawierająca zarówno budynki tematyczne, jak i nawiązujące do podróży i wakacji, a także upamiętniające najważniejsze rodzinne wydarzenia. To doskonały prezenta dla Twojego dziecka, który zapewni mu wiele godzin zabawy i udoskonalania indywidualnych umiejętności z dala od telewizji czy gier komputerowych.

Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *