chloe decker, lucifer morningstar

Druga część piątego sezonu Lucyfera, już wkrótce

W sierpniu zeszłego roku mogliśmy podziwiać pierwszą część 5. Sezonu serialu Lucyfer, który zachwycił licznych fanów tej serii. Jeszcze do niedawna nie wiedzieliśmy, kiedy możemy spodziewać się drugiej części. Na szczęście dzięki pomyłce samego Netflixa, już wiemy.

O czym jest serial Lucyfer?

Jest to serial, jak sama nazwa wskazuje, opowiadający historię diabła, jednak nie takiego jakiego możemy go sobie wszyscy wyobrażać. Ten bohater zstępuje na ziemie, i nie ma zamiaru wracać do pracy na jaką za karę skazał go jego ojciec. Ta niepokorna postać od kilku lat wywołuje w widzach wzruszenie, śmiech i nie raz… zażenowanie.

Lucyfer – gdzie oglądać?

Serial początkowo był emitowany przez amerykańską stację telewizyjną FOX, jednak w 2018 roku stacja ogłosiła, że sezon 3, będzie ostatnim i na tym zakończy się historia lubianego na całym świecie diabła.

W odpowiedzi na liczne petycje, i głosy fanów, którzy uznali, że ta historia zasługuje na lepsze zakończenie, w 2019 roku Netflix wykupił prawa do serialu i na nowo rozpoczął nad nim pracę. W maju 2020 ukazał się 4. sezon. Obecnie wszystkie sezony można obejrzeć na platformie Netflix Polska i cieszą się one niesłabnącą popularnością.

Kiedy druga część piątego sezonu Lucyfera?

Niedawno Netflix zaliczył prawdziwą wpadkę, gdyż serwis przez przypadek umieścił na swojej stronie informację, że premiera odbędzie się 28 maja 2021. Serwis szybko informację usunął, ale w Internecie zdążyło już zawrzeć. Ostatecznie platforma potwierdziła tę datę. Fanów niecierpliwi to tym bardziej, że sezon 6. Ma być ostatnim w całej historii.

Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *