sussex, royal family

Rodzina królewska nie daje o sobie zapomnieć

Meghan Markle pokazała się publicznie po dwóch miesiącach przerwy. Fani zwrócili uwagę nie tylko, na spory już ciążowy brzuszek, ale też wyjątkową stylizację, jaką postanowiła założyć.

Maghan Markle przemówiła publicznie po dwóch miesiącach przerwy

Internauci skupiają się jednak nie na samym wystąpieniu, a na tym w co ubrana była Markle, oraz jak to ma się do tematu wystąpienia. Wielu z nich podkreśliło, że opowiadając o skrajnym ubóstwie, sama obwieszona była złotą biżuterią, i siedziała w swojej willi o wartości 15 milionów dolarów. Uwagę mediów przykuł też zegarek, jak się okazuje należał on kiedyś do matki księcia Harry’ego Diany.

Sussexowie próbują odbudować wizerunek i fortunę

Wielomilionowy kontrakt z Netflixem, w ramach którego ma powstać seria filmów dokumentalnych to tylko jedna z inwestycji pary. Niedługo ma ukazać się debiutancka książka Meghan, zatytułowana The Bench. Obecnie udzielają się także w stworzonej przez siebie kampanii Global Citizen’s Vax, która ma zachęcać ludzi do szczepienia się.

Archie zostanie bratem

Wystąpienie zwróciło także uwagę na to w jak zaawansowanej ciąży jest już Meghan i na to jak dobrze wygląda. Niedługo na świat przyjdzie siostra Archiego. O czym dowiedzieliśmy się w lutym, od tego czasu małżeństwo nie udzielało się publicznie.

Nietypowa współpraca Meghan Markle

Jak już wspomnieliśmy para musi obecnie sama martwić się o pieniądze na swoje utrzymanie, co sprawiło, że podpisali oni wiele kontraktów z gigantami na rynku. Jednak ostatnia współpraca żony brytyjskiego następcy tronu. Wszystko dlatego, że jeszcze niedawno sama Meghan zarzucała firmie seksizm. Mając 11 lat napisała do firmy list, w którym żaliła się na nieodpowiedni język, którym się posługują. Chodzi oczywiście o firmę  Procter & Gamble, która ostatecznie zmieniła swoją politykę.

Nie znikają z afisza

O byłych już royalsach cięgle jest głośno, nie dają nam o sobie zapomnieć ani na moment. Nic jednak w tym dziwnego, skoro teraz muszą swoich wizerunkiem zarabiać na życie, a niedługo na świat przyjdzie ich córeczka.

Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *