odchudzanie

Wskazówki dotyczące odchudzania podczas pandemii koronawirusa

Pewnie wielu z Was zastanawia się jak nie przytyć podczas przymusowej kwarantanny, która obejmuje cały kraj. Może ona zdecydowanie ograniczyć naszą aktywność fizyczną, a tym samym na naszym ciele mogą pojawić się zbędne kilogramy, których tak bardzo się obawiamy. Większość miejsc, w których dotychczas ćwiczyliśmy, takich jak siłownie czy kluby fitness są obecnie zamknięte. Nie panikujmy – do treningów nie potrzeba specjalistycznego sprzętu. Ćwiczyć można w każdych warunkach, nawet nie wychodząc z domu.

Kilka wskazówek na temat odżywiania oraz ćwiczeń:

Skakanka – dzięki niej nasze ciało staje się jędrniejsze oraz smuklejsze. Trening ze skakanką pomaga również w utrzymaniu ogólnej kondycji i wydolności naszego organizmu.

Kalistenika – ćwiczenia z własnym ciężarem ciała. Jej początki sięgają aż Starożytnej Grecji. Można zaliczyć do niej takie ćwiczenia jak: brzuszki, pompki, podciąganie się. To tylko przykłady, ćwiczeń jest naprawdę wiele i nie trzeba nam siłowni, by móc trenować dosłownie każdą partię ciała.

Pij dużo wody – picie dużej ilości wody wskazane jest zawsze, nie tylko podczas zrzucania zbędnych kilogramów. Woda oczyszcza nasz organizm z toksyn, zmniejsza apetyt, poprawia przemianę materii. Picie jej zmniejsza także ryzyko zachorowania na nowotwory czy choroby nerek i serca.

Jedz regularnie – staraj się jeść regularnie i często. Wprowadź do swojej diery jak najwięcej owoców i warzyw, a unikaj dużej ilości tłuszczów.

Ćwiczenia w ogrodzie lub niezaludnionych miejscach – jeśli już chcemy trenować na świeżym powietrzy wybierajmy miejsca, gdzie nie ma innych ludzi. Starajmy się niczego nie dotykać, tak by nie zakazić się oraz nie stwarzać zagrożenia dla innych osób.

Z pomocą przyjdą nam również suplementy Be SLIM.

2beslim

To złożone dwufazowe produkty, które skutecznie wspierają proces odchudzania. Są wśród nich:

  • 2Be Slim
  • Be Slim Aquminum
  • Be Slim Fast
  • Be Slim Garcinia Cambogia
  • Be Slim Zielona Kawa

To stosunkowo nowe suplementy, jednak zyskujące coraz większą popularność.

Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *