Zakład kamieniarski - Akropol

Akropol – mistrzowie wśród zakładów kamieniarskich!

Akropol – mistrzowie wśród zakładów kamieniarskich!

Założona w 1998 roku firma Akropol, do samego początku istnienia stawiała na innowacyjne i profesjonalne podejście w realizacji wszystkich zleconych projektów. Wykorzystanie nowoczesnych technologii, nieustanne podążanie za obowiązującymi na świecie trendami, precyzja wykonania wszelkich, nawet najdrobniejszych detali i ciągły kontakt z klientem, to wszystko sprawia, iż wśród firm zajmujących się obróbką kamienia – Akropol nie ma sobie równych.

Dodatkowym atutem rozmaitych wyrobów wychodzących spod ręki pracujących w Akropolu specjalistów, jest gwarancja wysokiej trwałości, zapewniona dzięki zastosowaniu impregnatu AKROSTONE. To innowacyjny, opracowany po kilku latach intensywnych badań produkt, dzięki któremu możliwe jest uzyskanie wysokiej żywotność, przy zachowaniu oryginalnej kolorystyki i struktury kamienia.

Kamień naturalny zachwyca od lat

Granit, marmur, kwarc, piaskowiec, onyx, porfir i inne, stosowane w kamieniarstwie materiały cechuje jednolitość, trwałość, łatwość obróbki i przede wszystkim, zachwycająca wręcz oryginalność pod kątem kolorystyki i struktury. Wszystkie sprowadzane z kopalni na całym świecie materiały, są poddawane osobistej selekcji w miejscu ich wydobycia, a następnie trafiają do największego w regionie składu. Ponad 20 tys. m2 dostępnego surowca, to kolejny atut firmy, którą doceniło tysiące zadowolonych klientów.

Wszechstronne realizacje

Granitowe blaty kuchenne i łazienkowe, marmurowe portale ścienne, parapety czy kominki, wykonane z piaskowca lub naturalnego kwarcu schody i posadzi, oraz wiele, wiele innych elementów wyposażenia wnętrz, które od lat zachwycają wyglądem i funkcjonalnością, zarówno w prywatnych domach, jak i wielkopowierzchniowych pomieszczeniach użyteczności publicznej. Szereg przykładowych aranżacji i szczegółowy opis wykorzystywanych materiałów, można znaleźć na stronie https://www.akropol.pl/

Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *