świece z wosku pszczelego

Przyjemne z pożytecznym, czyli świece z wosku pszczelego

Przytulne, ciepłe światło, delikatny aromat miodu i propolisu, a do tego piękna dekoracja. Ozdoba wnętrza i dodatek, który wpływa korzystnie na jakość powietrza, a tym samym na nasze samopoczucie i zdrowie. Świeca z wosku pszczelego – dekoracja, która nie ma sobie równych!

Prozdrowotne właściwości

Naturalne świece z wosku pszczelego fantastycznie odświeżają i jonizują powietrze, eliminując nawet nieprzyjemne zapachy. Regularnie paląc takie świece możemy zapomnieć o zapachu dymu tytoniowego w pomieszczeniu, o szkodliwych jonach emitowanych przez sprzęt elektroniczny i elektryczny czy też o alergenach. Zamiast tego otrzymujemy subtelny, miodowy aromat, oczyszczone powietrze i jasne, przyjemne światło świecy. A to wszystko bez dymu i uwalniania szkodliwych dla zdrowia substancji.

Świece z wosku pszczelego są znane ze swoich właściwości zdrowotnych. Przede wszystkim uwalniane przez nie jony łagodzą alergię, astmę i trudności oddechowe związane z innymi chorobami górnych dróg oddechowych i płuc. W dodatku aromat świec działa uspokajająco i relaksująco, a do tego zwiększa koncentrację. Palenie świec wieczorem sprzyja odprężeniu i zasypianiu. A wystarczy już kilkanaście minut palenia świecy dziennie!

Stylowa dekoracja

Świece ręcznie robione są efektowną dekoracją, doskonale pasującą zarówno do nowoczesnych wnętrz, jaki i pomieszczeń urządzonych w stylu vintage czy retro. Docenią je miłośnicy naturalnych produktów, którzy wybierają rzeczy przyjazne środowisku. To propozycja dla tych, którzy kierują się zarówno względami estetycznymi, jak i zdrowotnymi i ekologicznymi.

Idealnym przykładem jest świeca antyalergiczna VINCA WHITE. Taka świeca w szkle wygląda modnie i stylowo, a do tego jest wykonana ręcznie z najczystszego wosku pszczelego. W dodatku jest to wyrób polskiego producenta VINCABEE, który pozyskuje wosk z ekologicznych podkarpackich pasiek. Wosk pszczeli, który jest pozbawiony substancji chemicznych, w tym wybielających. Jest to więc produkt najwyższej jakości.

Świeca antyalergiczna z wosku pszczelego to doskonała alternatywa dla popularnych świec z parafiny, które podczas spalania uwalniają toksyczne substancje, takie jak benzen czy toulen. W przypadku świec z wosku pszczelego mamy to co najlepsze prosto z natury. Wraz z naturalnymi właściwościami przeciwzapalnymi i przeciwbakteryjnymi, jonizującymi i oczyszczającymi. Czy zatem można chcieć czegoś więcej? Naszym zdaniem nie, dlatego stawiamy na naturalne świece z wosku pszczelego i ich prozdrowotne właściwości.

Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *