Designerskie wieszaki na ubrania.

Wszystko w naszym domu powinno być odpowiednio dopracowane i dopięte na ostatni guzik. Również to, co kryje się w szafach zasługuje na docenienie.

Designerskie wieszaki

Designerskie wieszaki

Designerskie wieszaki – co to takiego?

Wieszak na ubranie to pozornie tylko zwykły przedmiot codziennego użytku. Potrafi jednak stać się czymś znacznie więcej, eleganckim lub oryginalnym uzupełnieniem pokoju. Odpowiednie wieszaki na ubrania mogą stać w pokoju i nie będą przynosić wstydu, wręcz przeciwnie, staną się ozdobą. Na rynku dostępne są różne wzory i kolory, a także ciekawe kształty, na przykład interesującym rozwiązaniem jest wieszak w kształcie dłoni z wyciągniętym kciukiem.

Możemy również kupić wieszaki bliższe normalnym, ale o nieco zmodyfikowanym kształcie. Dzięki temu ubrania lepiej leżą, mniej się gniotą i dłużej wyglądają ładnie. Niektóre wieszaki są ozdobione napisami lub są zrobione na kształt napisów, są to śmieszne hasełka lub słowa bez większego znaczenia.

Skąd wziąć oryginalne wieszaki?

Pozostaje jeszcze kwestia zakupu wieszaków. W pierwszej kolejności warto zajrzeć do internetu. To tam istnieje bogactwo oryginalnych wieszaków na ubrania. Istnieją jednak również specjalnie dedykowane wieszakom sklepy, gdzie wygrzebiemy coś dla siebie.

Mamy również możliwość wymyślenia i zamówienia własnego projektu wieszaka. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby przy odrobinie umiejętności i samozaparcia samemu zrobić wymarzone wieszaki. Na przykład przerabiając stare, które miały już zostać wyrzucone.

Tymczasem kilkoma prostymi trickami podarujemy im drugie życie. Jeśli zależy nam na wieszakach w stylu retro, warto udać się do domu dziadków, rodziców lub starszego wujostwa. Znajdziemy tam z pewnością wiele inspiracji. Możemy również poszukać jej na pchlim targu, w miejscach, gdzie wyprzedawane są stare przedmioty codziennego użytku, a nawet antyki. W ten sposób czasami udaje się upolować nie lada okazję, staromodne przedmioty w dobrym stanie.

Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *