wahacze

Szafy na wymiar i wszystko masz poukładane!

Dobra organizacja to podstawa sprawnego funkcjonowania we współczesnym świecie. Dotyczy ona nie tylko naszej pracy i codziennych czynności, ale także naszej przestrzeni życiowej. Szafy na wymiar idealnie wpasowują się w ten świat, czyniąc go uporządkowanym i dokładnie poukładanym. Jak to robią?

Szafy towarzyszą nam od bardzo dawna. Praktycznie w każdej przestrzeni mieszkalnej znajdzie się chociaż jeden mebel tego typu. Kiedyś pełniły stricte garderobianą funkcję, ale obecnie już tak nie jest. A wszystko za sprawą całkowicie innowacyjnego podejścia do funkcji szaf jako mebli oraz sposobu ich konstruowania.

Szafy na wymiar nie tylko na ubrania

Miejsce do przechowywania wierzchniej odzieży i butów? Jak najbardziej! Schowek na sprzęt domowy czy wygodna szafa biurowa mieszcząca segregatory i inne ważne dokumenty? Oczywiście, że tak! A może zakamuflowana spiżarnia na domowe przetwory czy designerski mebel do salonu? Strzał w dziesiątkę!

Szafy firmy Komandor

Przeznaczenie współczesnych szaf na wymiar ogranicza jedynie nasza wyobraźnia i możliwości adaptacyjne, jakie stwarza dane wnętrze. Technologia budowy z zastosowaniem funkcjonalnych i wygodnych rozwiązań, takich jak systemy drzwi przesuwnych Komandor to z pewnością ważny czynnik. Istotne są również wykorzystanie do zabudowy nieustawnych wnęk oraz możliwość dowolnego zaprojektowania i rozmieszczenia wewnętrznych półek wraz z ich wysokością, szerokością i głębokością. Wszystkie te elementy stanowią atuty, którymi nie mogą się poszczycić żadne gotowe meble.

Zaprojektuj fronty swojej szafy!

Do tego dochodzą designerskie fronty meblowe, które możemy zaprojektować w taki sposób, by doskonale harmonizowały się z wystrojem nawet najbardziej nietypowego wnętrza. Wybieramy nie tylko sposób otwierania drzwi, ale także materiał, z jakiego zostaną zrobione.

Fronty w formie świetlistych luster, a może eleganckie motywy namalowane na szklanej szybie? To tylko niektóre z dostępnych możliwości. Bardziej tradycyjne gusta z pewnością zaspokoją piękne fronty drewniane czy fronty z płyt MDF, płyt laminowanych lub akrylowych. Świetnym rozwiązaniem może być również połączenie kilku materiałów i stworzenie własnych i niepowtarzalnych drzwi, które staną się unikalną ozdobą całego wnętrza.

W ten sposób szafy na wymiar wpasowują się idealnie do każdej aranżacji. Jeśli lubimy styl vintage, na pewno znajdziemy materiały, które doskonale go odwzorowują. Styl loftowy czy modernistyczny? Także nie sprawi żadnego problemu. Szafy na wymiar przybiorą taką postać, jaką im nadamy i nie są to żadne czary, chociaż faktycznie może tak to wyglądać.

Drzwi przesuwne, łamane lub uchylne

Kolejną wielką zaletą szaf firmy Komandor jest sposób ich otwierania, który może być taki, jak chcemy. Do wyboru mamy nie tylko popularne drzwi przesuwne, które świetnie sprawdzają się w mniejszych pomieszczeniach lub przy ustawieniu blisko szafy innych mebli, takich jak sofa czy fotele.

Możemy wyposażyć naszą szafę w drzwi łamane (składano-przesuwne), które umożliwiają zsunięcie wszystkich skrzydeł na jedną stronę, co daje swobodny dostęp do całej zawartości mebla. Natomiast tradycjonaliści mogą zdecydować się na drzwi uchylne, które wykorzystają dodatkowo jako użyteczną strefę do przechowywania krawatów czy pasków od spodni.

Możliwości są nieograniczone. Szafy na wymiar dają nam szerokie spektrum działania i dzięki temu są dzisiaj jednym z najlepszych sposobów na sprawną organizację każdego mieszkania, a także, gabinetu, biura czy nawet warsztatu. Spokojnie można nazwać je uniwersalnym organizerem, który gwarantuje utrzymanie stałego porządku w naszej przestrzeni.

Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *