luksusowe spa

Ile kosztuje weekend w SPA? Wersje na każdą kieszeń.

Słowo SPA pochodzi z łacińskiego (Sanus per aquam) i oznacza utrzymanie zdrowia oraz urody wykorzystując w tym celu wodę. Termin ten wskazuje zatem na szeroką gamę zabiegów i rytuałów, w których woda odgrywa ważną rolę. Mogą to być zarówno  kąpiele lecznicze, jak i masaże, ale także biologiczne terapie regeneracyjne. Ich główną misją jest poprawa zdrowia, urody oraz kondycji. Nowoczesne SPA to więc miejsca, w których można skorzystać z szerokiej gamy usług wellness i relaksacyjnych.

Weekend w SPA

Najbardziej popularne rodzaje tego typu wyjazdów to weekend w spa dla dwojga lub weekend w spa dla przyjaciółek. Ten pierwszy to bardzo często forma romantycznego prezentu, gdyż podczas wspólnego pobytu w spa można zregenerować zarówno umysł, jak i ciało, co z pewnością przydaje się między innymi młodym rodzicom. Natomiast “babski” wyjazd do spa to bardzo często forma wieczoru panieńskiego lub po prostu okazja do spędzenia czasu w gronie przyjaciółek. Spa to bez wątpienia jedna z najlepszych form wypoczynku. Pozwala się zrelaksować i odprężyć, podczas gdy specjaliści zajmują się licznymi zabiegami na skórę i ciało, co wpływa również na umysł.

Ile kosztuje weekend w spa?

Jeszcze do niedawna panowało powszechne przeświadczenie o tym, że spa to bardzo kosztowna przyjemność, na którą mogą sobie pozwolić nieliczni. Otóż nie jest to do końca prawda, gdyż obecnie oferty wellness w hotelach stają się coraz bardziej popularne, a goście mogą wybierać spośród licznych pakietów cenowych. Hotel Lemon Resort w Beskidzie Niskim, usytuowany tuż przy Jeziorze Rożnowskim, oferuje swoim gościom liczne pakiety spa&wellness w różnych cenach. Dzięki temu każdy może wybrać taki, który najbardziej mu odpowiada i cieszyć się niezapomnianym relaksem podczas pobytu w hotelu. Ponadto, dostępne w ofercie są także vouchery, które mogą stanowić idealny prezent dla bliskiej osoby. Weekend w spa w górach gwarantuje odprężenie, o jakie ciężko gdziekolwiek indziej. Malownicze widoki dookoła hotelu Lemon Resort sprawiają, że pobyt w tym miejscu jest wyjątkowy pod każdym względem.

Jakie zabiegi można wykonać w spa?

Peelingi, masaże czy zabiegi na twarz to zaledwie część z tego, co można znaleźć w ofercie strefy spa & wellness w hotelach. Tak szeroki wybór sprawia, że każdy może relaksować się w sposób, jaki lubi, czy to za sprawą maseczki na twarzy, masażu tajskiego, kąpieli w czekoladzie czy też peelingu ciała. Co więcej, goście hotelu Lemon Resort mają do dyspozycji także sauny, jacuzzi, basen oraz siłownię, dzięki czemu można wypocząć także na inne sposoby po zabiegach relaksacyjnych. Odpoczynek dla duszy i ciała w modernistycznym hotelu otoczonym malowniczym pejzażem Beskidu Niskiego, czego chcieć więcej?

Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *