długopis z grawerem

Długopisy z grawerem idealnym prezentem

Długopisy są powszechnym artykułem piśmienniczym, po który często sięgamy. Używane są w szkole i pracy. Wykonuje się za ich pomocą notatki,  wykresy, wypełnia dokumenty, a nawet czasem służą do sporządzania projektów grafik. Niektóre z tych modeli prezentują się bardzo elegancko i gustownie, zwłaszcza długopisy posiadające grawer. Mogą stanowić idealny prezent.

Z klasą

Bardzo eleganckie i atrakcyjne modele to długopisy Parker. Są wykonane z wysokiej jakości materiałów, dopracowane w każdym calu. Zazwyczaj oferowane są w kolorach klasycznej czerni, stali czy granatu i zestawione z dodatkami srebrnymi lub złotymi. Takie modele są chętnie kupowane. Dystrybutor długopisów  nanosi na ich powierzchnię nadruki według zamówienia. Klasyczny długopis z grawerem dla nauczyciela będzie idealnym upominkiem. Oczywiście omawiając eleganckie wzory, nie można zapomnieć o długopisach Waterman. Jest to firma posiadająca bogate i wieloletnie doświadczenie w produkcji atrakcyjnych artykułów piśmienniczych. Zazwyczaj modele długopisów tego producenta mają stonowane kolory i minimalistyczne kształty. Pięknie prezentują się długopisy czarne o opływowych formach ze złotymi dodatkami. Posiadają one spore pole zadruku, a więc spokojnie można nanieść na ich powierzchnię logo firmowe lub imię konkretnej osoby.

długopis z grawerem

 

A może spersonalizowany prezent?

Elegancki, wysokiej jakości długopis z imieniem będzie stanowić luksusowy upominek. Oczywiście niektórzy prezentują piękne długopisy czy pióra swoim dzieciom po zakończeniu szkoły czy zdaniu ważnego egzaminu. Taki długopis z imieniem będzie wspaniałą pamiątką po tym wydarzeniu.

Spersonalizowany produkt piśmienniczy to ostatnio popularny i ceniony gadżet. Idealny będzie smukły, klasyczny kształt, jak również bardziej wymyślna opływowa forma. Stylowy design podkreślają dodatki zazwyczaj w srebrnym kolorze. Pięknie będzie wyglądał nadruk w tym samych odcieniach. Na długopisach metalowych zazwyczaj dystrybutorzy nanoszą napisy i grafiki za pomocą graweru. Jest to trwała i bardzo skuteczna metoda idealna do minimalistycznych gadżetów. Oczywiście na powierzchnie długopisów nanoszone jest również logo firmowe. Wtedy długopis staje się gadżetem reklamowym dla danego przedsiębiorstwa. Mogą one również stanowić elegancki prezent dla kontrahentów.

Najpiękniejsze modele długopisów metalowych

Długopisy metalowe są chętnie wybierane, ponieważ kojarzą się z solidnością i trwałością. Dystrybutorzy oferują różne ich odsłony, bogatą kolorystykę i urozmaicone formy. Piękne wzornictwo oferuje np. producent długopisów Waterman. Barwy produktów są stonowane i posiadają niezwykłe odcienie. Niektóre z nich mają lakierowaną powierzchnię, inne natomiast matową. To jakiego wyboru się dokona, zależy od gustu, te dwie możliwości są bardzo eleganckie.

Kupując artykuły piśmiennicze dobrze jest mieć pewność wysokiej jakości, modnego wzornictwa i wygodny podczas użytkowania. W zależności od potrzeb można zamówić odpowiedni grawer lub nadruk, a nawet spersonalizować dany gadżet.

Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *